NOON NA CITY SOUNDS - LIONSTAGE
 

NOON NA CITY SOUNDS

18 PAŹDZIERNIKA 2018


W ramach znanego cyklu koncertowego City Sounds 18 października w Starej Piwnicy przed wrocławską publicznością wystąpi NOON! Mikołaj Bugajak, szerszej publiczności znany jako NOON, ma na koncie przynajmniej kilka płyt, które zasłużyły na miano klasycznych. 

NOON słynący z nieszablonowego podejścia do muzyki rozpoczął karierę jako producent muzyczny, tworząc sukces takich artystów jak Grammatik - “Światła miasta” (2000) oraz Pezet “Muzyka klasyczna” (2002), “Muzyka poważna” (2004).

NOON to jednak przede wszystkim muzyka instrumentalna, zawarta na czterech mini albumach, z których każdy utrzymany jest w innej stylistyce: "Bleak Output" (2001), "Gry Studyjne" (2003), "Pewne sekwencje" (2008) oraz "Dziwne dźwięki i niepojęte czyny" (2010). Droga od instrumentalnego hip-hopu, przez muzykę elektroniczną, aż do kompozycji akustycznych odbyła się płynnie głównie za sprawą charakterystycznego brzmienia, które jest jego wizytówką. W kwietniu tego roku, po latach przerwy ukazał się kolejny album artysty zatytułowany „Algorytm”.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 18 października 2018
Godzina: 20.00
Adres: Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15 - Wrocław