NOSOWSKA, KRÓL i MIUOSH

 
DZIEŃ KOBIET W HALI STULECIA

NOSOWSKA, KRÓL I MIUOSH Z OKAZJI DNIA KOBIET!

8 Marca 2024W Hali Stulecia wystąpią KASIA NOSOWSKA, BŁAŻEJ KRÓL oraz MIUOSH x FDG. Orkiestra. Każdy z artystów zagra pełny koncert ze swoim zespołem, ale na scenie spodziewać możemy się także niecodziennych muzycznych kolaboracji stworzonych specjalnie na wrocławski koncert. 

Każdy z artystów zagra pełny koncert ze swoim zespołem, ale na scenie spodziewać możemy się także niecodziennych muzycznych kolaboracji stworzonych specjalnie na wrocławski koncert.

NOSOWSKA to klasa sama w sobie, wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, a tę ostatnią wydała w maju 2023 roku. Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał z nowego albumu „Degrengolada”, a także najważniejsze utwory z solowej kariery artystki.

MIUOSH, po sukcesach wspólnych występów z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, powrócił z nowym albumem studyjnym po blisko czteroletniej przerwie od ostatniego solowego wydawnictwa. Znany z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki i grania jej na żywo, obecny na scenie od ponad dwudziestu lat tekściarz, kompozytor, raper i producent wystąpi we Wrocławiu z muzykami z FDG. Orkiestry w poszerzonym składzie.

BŁAŻEJ KRÓL od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Przemierzył całą Polskę z najnowszym albumem „W KAŻDYM (polskim) DOMU” i jako jedna z gwiazd trasy MĘSKIE GRANIE. Ostatnio, razem z Kasią Nosowską, wystąpił w superprodukcji BEKSIŃSKI.LIVE m.in. we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wrocławskie obchody Dnia Kobiet w ramach festiwalu WrocLove Fest zapowiadają się wyśmienicie - nie przegapcie tego wydarzenia! Dzień Kobiet 2024 najlepiej świętować na koncercie!

 
 

Informacje o koncercie

Data: 08.03.2024
Godzina: 18:00
Adres: HALA STULECIA
ul. Wystawowa 1, Wrocław

 
 
 

Do koncertu pozostało

 
NOSOWSKA, KRÓL I MIUOSH Z OKAZJI DNIA KOBIET
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej