O.S.T.R. & MARCO POLO W KLUBIE ETER - LIONSTAGE
 

O.S.T.R. & MARCO POLO W KLUBIE ETER

20 MARCA 2014


Jeden z najbardziej znanych polskich twórców, O.S.T.R. podjął współpracę z Marco Polo, cenionym producentem hip-hopowym z Kanady. Efektem tej ponadnarodowej kolaboracji jest krążek „Kartagina” (Asfalt Records), który swoją premierę będzie miał w lutym. W marcu muzycy zapraszają na koncert do wrocławskiego klubu Eter. 

To było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy – tak o nagraniu krążka z amerykańsko-kanadyjskim artystą mówi O.S.T.R. - Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj – zdradza muzyk.

Praca nad płytą była niezwykle intensywna, trwała od 2011 roku. W sieci można już obejrzeć teledysk do pierwszego singla – utworu „Side Effects”, jednak o efekcie finalnym będziemy mogli się przekonać w lutym, gdy krążek będzie miał swoją premierę. W marcu natomiast Marco Polo przylatuje do Polski i wówczas odbędzie się trasa koncertowa promująca „Kartaginę”.

- To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia! - mówi Marco Polo.

Na mapie trasy znalazły się największe polskie miasta, w tym Warszawa, Poznań i... Wrocław, który muzycy odwiedzą 20 marca (koncert odbędzie się w Klubie Eter). Na wszystkich tych koncertach Marco Polo i Ostremu towarzyszył będzie DJ Haem, a w charakterze supportu zaprezentują się związani z Asfalt Records: Sarius oraz Zorak.

Sarius, autor krążka „Blisko Leży Obraz Końca”, to młody, obdarzony dużym talentem częstochowski raper, który w ramach Asfalt Records zadebiutował zaledwie dwa miesiące temu. Zorak to natomiast „stary wyjadacz”, członek zespołów Broklin, Sound-Busters, NTK oraz Tabasko, a także Mistrz Polski WBW Beatbox Battle 2008.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 20 marca 2014
Godzina: 20.00
Adres: Klub Eter
ul. Kazimierza Wielkiego 19 - Wrocław

 
O.S.T.R. & MARCO POLO W KLUBIE ETER
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej