RALPH KAMINSKI & MY BEST BAND IN THE WORLD - LIONSTAGE
 

RALPH KAMINSKI & MY BEST BAND IN THE WORLD W STARYM KLASZTORZE

5 GRUDNIA 2017


City Sounds zaprasza na koncert odkrycia ostatniego sezonu muzycznego. Po występach na największych festiwalach (Open'er, OFF, Kraków Live, Soundrive) RALPH KAMINSKI zaśpiewa we Wrocławiu! Koncert odbędzie się 5 grudnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. 

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.

Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do prestiżowej nagrody artNoble w kategorii muzyka.

Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 5 grudnia 2017
Godzina: 20.00
Adres: Sala Gotycka
ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1 - Wrocław

 
RALPH KAMIŃSKI NA CITY SOUNDS
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej