Raz, Dwa, Trzy... na WrocLove Summer Stage - LIONSTAGE

 

RAZ, DWA, TRZY... NA WROCLOVE SUMMER STAGE

27 CZERWCA 2021Raz, Dwa, Trzy... zagrają plenerowy koncert w Parku na Wyspie w ramach cyklu Wroclove Summer Stage! Koncert odbędzie się 27 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage. To letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu obok wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia. 

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.

Koncert „Ważne piosenki” to podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy. Przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA. Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

 

 
 

Informacje o koncercie


Data: 27.06.2021
Godzina: 20.00
Adres: PARK NA WYSPIE
ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław

 

Do koncertu pozostało

RAZ, DWA, TRZY… NA WROCLOVE SUMMER STAGE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej