ROBERT BARBICZ W CYKLU CITY SOUNDS - LIONSTAGE
 

ROBERT BABICZ W CYKLU CITY SOUNDS

27 PAŹDZIERNIKA 2012


City Sounds i Trippy Sounds prezentują legendę sceny techno. Już 27 października we wrocławskim klubie Log:in Robert Babicz z jedynym live actem w Polsce! 

Robert Babicz, mieszkający w Kolonii, a urodzony w Polsce, to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych producentów w Europie. Nigdy nie stał się mega-gwiazdą, ale podobnym do niego dorobkiem może sie poszczycić niewielu innych! Dziesiątki singli i 4 albumy dla tak ważnych labeli jak Mille Plateaux, Force Inc., Disko B, Junkfood, Systematic, Treibstoff, Out Of Orbit, Audiomatique czy K2 – labelu Michaela Mayera z Kompaktu, to dokonania, których pozazdrościć może każdy!

Kultowe nagrania wydawane pod niezliczonymi pseudonimami (Rob Acid, Alton Inc, Dicabor i wiele innych) pozwoliły mu osiągnąć wielki szacunek na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją!

Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów (jest pasjonatem analogowych rarytasów).

 
 

Informacje o koncercie


Data: 27 października 2012
Adres: Klub LOG:IN
pl. Solidarności 1/3/5 - Wrocław