Rosalie. na WrocLove Summer Stage - LIONSTAGE

 

ROSALIE. NA WROCLOVE SUMMER STAGE

13 CZERWCA 2021Rosalie. wraca z nową płytą, a w ramach swojej trasy zaprezentuje nowe nagrania, między innymi we Wrocławiu na swoim plenerowym koncercie w ramach cyklu WrocLove Summer Stage. 

Koncert odbędzie się 13 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage.

WrocLove Summer Stage to letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu obok wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia.

Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami w kwietniu epka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki „Pozwól”, który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń. Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki.

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ’80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki.
Pierwszy singiel artystki, wyprodukowany przez Mateusza Gudela This Thing Called Love spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, szybko przekraczając liczbę 20 000 wyświetleń na YouTube. Kolejne utwory (gościnne Watching You z Mentalcutem i solowe Do It Right i 123) zaowocowały również dużym zainteresowaniem ze strony mediów muzycznych i pierwszymi występami na żywo. Pod koniec zeszłego roku portal Brand New Anthem uplasował artystkę w pierwszej trójce najlepiej zapowiadających się polskich artystów w 2016.
Artystka w marcu poprzedniego roku wydała nowy album iDeal, który na pewno usłyszymy na żywo podaczas koncertu w Parku na Wyspie.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 13.06.2021
Godzina: 20.00
Adres: PARK NA WYSPIE
ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław

 

Do koncertu pozostało

ROSALIE. NA WROCLOVE SUMMER STAGE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej