SASCHIENNE NA SCENIE CITY SOUNDS - LIONSTAGE
 

SASCHIENNE W RAMACH CYKLU CITY SOUNDS

1 GRUDNIA 2012


Nagrywający dla kultowej kolońskiej wytwórni KOMPAKT niemiecko-francuski duet Saschienne zagości po raz pierwszy we Wrocławiu na scenie klubowej City Sounds. 

Saschienne, przynajmniej z kilku konkretnych powodów, można określić mianem projektu niezwykle osobistego. Dla męskiej połówki tego duetu oznacza on symboliczny powrót na łono wytwórni KOMPAKT, dla której powstała jego pierwsza “12ka”. Dla obojga to w dużej mierze spotkanie dwóch róźnych światów muzycznych, a z punktu widzenia odbiorcy obcowanie z ich twórczością to trochę jak kontrolowane wkroczenie w sferę intymną wciąż odkrywających się nawzajem partnerów.

ON, czyli Sascha Funke… Niemiecki producent. Autor dwóch doskonale przyjętych przez fanów minimalowych brzmień albumów „Bravo” i „Mango”, ceniony w całej Europie autor energetycznego tech-house`u.

…+ ONA, czyli Julienne Dessagne… Francuska pianistka i wokalistka, chętnie sięgająca po kompozycje Philipa Glassa i Louisa Sclavisa, przez lata współpracująca ze znanymi klubami Optimo i Fabric.

…=SASCHIENNE Poznali się dwa lata temu, czego efektem stał się debiutancki album “Unknown” zrealizowany dla labelu prowadzonego przez samego Michaela Mayera. To on pozwolił sobie na opisanie ich muzyki mianem “new romantic techno”.

To niezwykle zmysłowe techno przypadło do gustu polskiej publiczności. Występ Saschienne był szeroko komentowany jako jeden z najciekawszych podczas tegorocznej edycji festiwalu Nowa Muzyka w Katowicach. Z tym większą przyjemnością zapraszamy wszystkich fanów muzyki klubowej na spotkanie z muzyką Saschienne w odświeżonych wnętrzach klubu Log:in we Wrocławiu już 1 grudnia!

 
 

Informacje o koncercie


Data: 1 GRUDNIA 2012
Adres: Klub LOG:IN
pl. Solidarności 1/3/5 - Wrocław

 
SASCHIENNE W RAMACH CYKLU CITY SOUNDS
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej