SHANTEL NA WROCLOVE FEST 2015 - LIONSTAGE
 

SHANTEL NA 3-MAJÓWKA 2022

02 MAJA 2022


Rozpoznawalny na całym świecie autor mega hitu „Disko Partizani” razem z bałkańską orkiestrą Bucovina Club Orkestar wystąpią
w ramach 3-MAJÓWKA 2022! 

Shantel to wyjątkowy twórca, który w ciągu kilku ostatnich lat stał się jednym z najlepszych towarów eksportowych Niemiec, nagradzany międzynarodowymi wyróżnieniami za swoje płyty, na których łączy tradycyjne bałkańskie brzmienia z klezmerskim feelingiem. Jego hity „Bucovina”, „Disko Partizani” „Disko Boy” czy „Citizen of Planet Paprika” uczyniły go sławnym nie tylko w rodzimych Niemczech, ale także w całej Europie, wliczając w to Turcję, gdzie został ikoną tamtejszej pop kultury.

Wizja Shantela jest prosta – stworzenie paneuropejskiej muzyki, która będzie miała potencjał na całym świecie. Wszystko wydaje się być na dobrej drodze, bo Shantel regularnie odwiedza m.in. Grecję, Włochy, Francję, Anglię, Turcję oraz kraje byłej Jugosławii. Zagrał już na tak poważanych festiwalach jak Montreux Jazz Festival w Szwajcarii, Roskilde w Danii, Chiemsee Reggae Summer w Niemczech, Dockville Festival w Anglii, Sziget na Węgrzech, Couleur Cafe w Belgii, Cosmopolitan w Grecji czy Francofollies w La Rochelle.

Shantel to kosmopolita, poszukiwacz brzmień, zawsze otwarty na nowe doświadczenia i emocje, które może dołożyć do swojego muzycznego miksu. Od samego początku odrzucał wielkie media i błysk fleszów, skupiając się na muzyce, która rozprzestrzeniła się w internecie osiągając kilkumilionowe odtworzenia na YouTube.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 02 Maja 2015
Godzina: 18.00
Adres: HALA STULECIA
ul. Wystawowa 1 - Wrocław

 
SHANTEL NA WROCŁAWSKIEJ 3-MAJÓWCE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej