SOJA NA XIX PRZYSTANKU WOODSTOCK - LIONSTAGE
 

SOLIDERS OF JAH ARMY NA XIX PRZYSTANKU WOODSTOCK

3 SIERPNIA 2013


Soldiers Of Jah Army, bo tak brzmi pełna nazwa zespołu pochodzą z USA. Grupa założona przez wokalistę Jacoba Hemphilla i basitę Bob'a Jeffersona, wystąpi trzeciego dnia tegorocznej edycji Przystanku Woodstock. 

Melodyjne utwory, które zostały zaostrzone elementami rockowymi, zabarwione nutą bluesową to dziś firmowy znak zespołu. Co roku zdobywając coraz większą popularność na świecie, zaskarbili sobie serca fanów wydając świetnie przyjęte płyty, których na swoim koncie mają obecnie 6. Ostatni krążek pojawił się na rynku 31 stycznia 2012 roku i był zatytułowany "Strength to Survive". W swojej twórczości zwracają uwagę na ważne sprawy dotyczące problemów globalnych. Świadomy przekaz i świetne aranżacje utworów sprawiają, że SOJA to jeden z najjaśniejszych punktów na mapie amerykańskiej sceny reggae.

Swoją pozycję na scenie SOJA ugruntowała występami na trasach koncertowych z takimi tuzami sceny reggae jak Matisyahu, Gentleman czy Damian "Jr. Gong" Marley. Czas by zaprezentowali się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, który w tym roku odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 3 sierpnia 2013
Adres: Przystanek Woodstock
Kostrzyn nad Odrą

 
SOLIDERS OF JAH ARMY NA XIX PRZYSTANKU WOODSTOCK
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej