STEVE ‘N’ SEAGULLS W STARYM KLASZTORZE!

 
Steve’N’Seagulls

STEVE ‘N’ SEAGULLS ZAGRAJĄ WE WROCŁAWIU
W STARYM KLASZTORZE!

27 Październik 2024Zwariowani Finowie wystąpią 27 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Ich występ na tegorocznym festiwalu 3-Majówka od pierwszego dźwięku porwał do tańca całą publiczność. Nie inaczej będzie w Starym Klasztorze! Steve'n'Seagulls pochodzą z Finlandii i od 2011 prezentują najbardziej znane utwory w alternatywnej, bluegrassowej aranżacji. Steve’N’Seagulls specjalizują się w dostarczaniu świetnej rozrywki. Ich przeróbki klasyków metalu, popu, alternatywy czy hip-hopu plus ilustrujące je niebanalne wideoklipy, nieustannie robią furorę wśród fanów na całym świecie. 


To mógł być zimny zimowy dzień lub ciepła letnia noc w Finlandii - ale było to około roku 2010. Ktoś wpadł na pomysł, aby połączyć bluegrass, fińską muzykę ludową i rock/metal. Rezultatem było i jest od tamtej pory Steve'n'Seagulls. Zespół, którego nie wiedziałeś, że ci brakowało, ale teraz wiesz, że chcesz usłyszeć ich ponownie. Pochodzący z Finlandii w Europie Północnej, ta wesoła gromadka jedzie mocniej i szybciej niż kiedykolwiek.

Krótko mówiąc: w 2014 roku zespół nakręcił trzy teledyski na żywo na farmie. Drugi z nich, ich nowa i świeża wersja klasyka AC/DC "Thunderstruck", podbił internet. Nagle ta grupa mew znalazła się w trasie koncertowej po całym świecie, nagrywając album i koncertując intensywniej niż kiedykolwiek.

Od 2014 roku Steve'n'Seagulls nagrali cztery albumy studyjne. Debiutancki album "Farm Machine" (2015) zabrał zespół na trasę obejmującą 170 koncertów w Europie i Ameryce Północnej. Grali i sprawiali radość publiczności od małych klubów po największe festiwale w Europie.

Drugi album "Brothers in Farms" (2016) kontynuował tę ścieżkę i zabrał zespół na szczyt listy Billboard bluegrass chart, jako pierwszy fiński zespół w historii. Kontynuowali trasę po Europie i Ameryce Północnej z intensywnością ponad 130 koncertów rocznie, a w 2018 roku wydali swój trzeci album "Grainsville".

Podobnie jak jego poprzednik, "Grainsville" zawierał zaaranżowane na nowo klasyki i oryginalną muzykę od Seagulls. Trasa "Grainsville" zabrała zespół na trzy kontynenty i ponad 180 koncertów. Ale gdy wszystko idzie dobrze, toczy się dalej. W 2020 roku Steve'n'Seagulls wydali swój czwarty album studyjny "Another Miracle". Ich najbardziej ambitny album jak dotąd zawiera połowę oryginalnej muzyki i połowę klasyków w nowej odsłonie. I zgadliście - jak tylko pandemia na to pozwoli, ci chłopcy wyruszą w trasę po Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Australii.

Dotychczas wszystkie cztery albumy Steve'n'Seagulls trafiły na listy albumów w Finlandii i Billboard bluegrass chart. Ich teledyski zgromadziły blisko 280 milionów wyświetleń na YouTube. Grali na jednych z największych festiwali na świecie - w tym Wacken Open Air, Rencontres Trans Musicales, Nova Rock, Sweden Rock itd. W ponad 30 krajach i na czterech kontynentach publiczność od małych klubów po wielkie sale koncertowe była świadkiem ich muzycznych przygód i czystej dobrej zabawy. I lot trwa dalej!!!

 
 

Informacje o koncercie

Data: 27.10.2024
Godzina: 19:00
Adres: STARY KLASZTOR
ul. Purkyniego 1, Wrocław

 
 
 

Do koncertu pozostało