TANITA TIKARAM NA WROCLOVE FEST 2012 - LIONSTAGE
 

TANITA TIKARAM NA WROCLOVE FEST 2012

19 CZERWCA 2012


Autorka jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów wszech czasów „Twist In My Sobriety” będzie gwiazdą drugiego dnia WrocLove Fest odbywającego się z okazji Święta Wrocławia, czyli wystąpi 19 czerwca na wrocławskiej Wyspie Słodowej. 

Tanita Tikaram przyszła na świat w Niemczech, w rodzinie brytyjskiego oficera pochodzącego z Fidżi, a jej mama urodziła się w Malezji. Jako nastolatka z całą rodziną przeniosła się do Wielkiej Brytanii. W wieku 19 lat wydała debiutancką płytę „Ancient Heart”, z której pochodziły takie przeboje jak „Twist In My Sobriety” i „Good Tradition”. Jej charakterystyczny, chropawy głos pokochali fani na całym świecie, kupując 4 miliony egzemplarzy jej debiutanckiego albumu. Przez kolejną dekadę regularnie nagrywała płyty, po czym po wydaniu „The Capuccino Songs” na krótko zniknęła za sceny muzycznej i zamieszkała we Włoszech. Powróciła w 2005 roku, kiedy do sklepów trafił jej siódmy studyjny album, zatytułowany „Sentimental”.

Na lipiec tego roku planowana jest premiera najnowszego albumu artystki, z którego materiał po raz pierwszy usłyszymy na wrocławskim koncercie. Obok Tanity Tikaram na koncercie 19 czerwca wystąpią Renata Przemyk oraz zespół Mikromusic.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 19 czerwca 2012
Adres: Wyspa Słodowa - Wrocław

 
TANITA TIKARAM NA WROCLOVE FEST 2012
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej