TECHNIKA SCENICZNA

OFERTA DLA HAL WIDOWISKOWYCH, AMFITEATRÓW I KLUBÓW

Profesjonalna technika sceniczna, koncertowa imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych i muzycznych to nasz chleb powszedni. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełnić najwyższe wymagania dotyczące obsługi technicznej każdego wydarzenia.

Dzięki współpracy z najlepszymi firmami akustycznymi, oświetleniowymi czy specjalistami od techniki scenicznej potrafimy sprawić, że każda impreza zasługuje na miano widowiska. Mamy świadomość, że koncert to nie tylko artysta i jego muzyka - teraz do pełnego sukcesu należy dołączyć wiele czynników, aby stworzyć show. Idealny dźwięk bez zakłóceń i gra świateł są w aktualnych czasach równie ważne. W naszej firmie stawiamy na jakość, dlatego technika koncertowa jest na najwyższym poziomie.

W LIONSTAGE, dzięki pracy z wieloma gwiazdami muzyki, jesteśmy w stanie spełnić każdy rider techniczny. Jesteśmy w stanie zapewnić również całą zabudowę sceniczną, którą dzięki sprawnej ekipie mamy możliwość bezpiecznie i szybko zamontować oraz zdemontować, przy jednoczesnej współpracy z techniką sceniczną artystów.

W naszej ofercie można również znaleźć możliwość zamówienia hal widowiskowych, amfiteatrów, stadionów i koncertów plenerowych oraz mniejszych miejsc, takich jak kluby muzyczne czy strefy rozrywki w galeriach handlowych. Sprzęt, z którego korzystamy w naszej pracy, pochodzi od czołowych producentów i posiada komplet atestów, dlatego żadna lokalizacja nie jest nam straszna. Stawiamy na najwyższą jakość w realizacji każdego przedsięwzięcia.

 
 

KONTAKT TECHNIKA KONCERTOWA

Telefon stacjonarny

  • +48 71 773 31 22
  • Telefon stacjonarny

  • +48 71 773 31 21
  • Skype

  • LionStage
  •  

    Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

    Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.