THE DUMPLINGS W STARYM KLASZTORZE - LIONSTAGE
 

THE DUMPLINGS W STARYM KLASZTORZE

31 PAŹDZIERNIKA 2016


Po krótkiej przerwie The Dumplings wracają na scenę i ogłaszają jesienną trasę koncertową „Kto zobaczy”. Ciche, letnie miesiące pozwoliły na stworzenie nowego materiału, który premierowo będzie można usłyszeć w 12 miastach Polski. We wszystkich elementach związanych z trasą koncertową obecny będzie motyw oczu. Skąd taki pomysł? Odpowiedź już w najbliższych tygodniach. 

The Dumplings to młodość i bezkompromisowość. Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem i niezwykła intensywność emocjonalna. Teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich i totalnie przebojowe melodie. Zespół został założony przez siedemnastoletnią Justynę Święs i rok od niej starszego Kubę Karasia i początkowo tułał się po smętnych bezdrożach indie-rocka. Kiedy zszedł ze złej drogi i zainteresował się elektroniką, błyskawicznie stał się sensacją, zdobył dziesiątki tysięcy fanów i wzbudził zainteresowanie największych polskich wytwórni.

Trasa „Kto Zobaczy” zbiega się z premierą edycji specjalnej albumu ‘Sea You Later’. Wydany pierwotnie jesienią ubiegłego roku album został wzbogacony o sześć premierowych nagrań, a jego wydanie planowane jest na 21 października.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 31 października 2016
Godzina: 20.00
Adres: Sala Gotycka
ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1 - Wrocław

 
THE DUMPLINGS W STARYM KLASZTORZE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej