THE WEBB SISTERS NA ETHNO JAZZ FESTIVAL - LIONSTAGE
 

THE WEBB SISTERS NA ETHNO JAZZ FESTIVAL

11 MARCA 2014


Ethno Jazz Festival zaprasza 11 marca do Synagogi Pod Białym Bocianem na wyjątkowy koncert, adresowany do fanów zarówno znakomitej wokalistyki i instrumentalistyki, jak i kobiecej urody i wdzięku. 

Po raz pierwszy w Polsce na solowym koncercie wystąpi duet, znany na całym świecie z anielskich głosów towarzyszących Leonardowi Cohenowi od lat w jego występach, a mianowicie The Webb Sisters.

Dynamiczne, ekspresyjne, a zarazem harmonijnie wykonane utwory przy dźwiękach gitary i harfy przenoszą słuchaczy w świat folku i folk-jazzu rodem z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

The Webb Sisters wydały trzy albumy, występowały przed milionową publicznością na całym świecie towarzysząc Leonardowi Cohenowi, nieodmiennie zafascynowanemu ich pięknem, talentem i wrażliwością muzyczną, śpiewały dla Księżniczki Anny i Królowej Elżbiety. Ponadto zostały zaproszone przez Stinga do gościnnego występu na jego albumie „If On a Winter’s Night”.

Kiedy nie są w trasie z Leonardem Cohenem, Webb Sisters znajdują czas aby występować z wieloma innymi znakomitymi artystami: Jamie Cullum’em, Rufusem Wainwrightem, Gotye, Jasonem Mraze’em, Katie Melua i innymi.

Ostatnio weszły do studia nagrań, by zrealizować swój kolejny album, którego premiera będzie miała miejsce na wiosnę roku 2014.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 11 marca 2014
Godzina: 20.00
Adres: Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 7 - Wrocław