Waglewski Fisz Emade na WrocLove Summer Stage - LIONSTAGE

 

WAGLEWSKI FISZ EMADE NA WROCLOVE SUMMER STAGE

11 CZERWCA 2021Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". W ramach cyklu WrocLove Summer Stage panowie zagrają plenerowy koncert promujący najnowszy krążek! 

Koncert odbędzie się 11 czerwca na letniej scenie w Parku na Wyspie przy Wróblewskiego 9 w ramach festiwalu WrocLove Summer Stage.

WrocLove Summer Stage to letni cykl plenerowych koncertów w klimatycznym miejscu obok wrocławskiego ZOO i Hali Stulecia.

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.

Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna...

Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

 
 

Informacje o koncercie


Data: 11.06.2021
Godzina: 20.00
Adres: PARK NA WYSPIE
ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław

 

Do koncertu pozostało