BLOG FIRMY

NAJNOWSZE INFORMACJE Z DZIAŁAŃ LIONSTAGE

 

Newsy dotyczące naszych koncertów oraz imprez, przy których pracujemy lub realizujemy dla naszych partnerów. Informacje z życia naszej firmy, relacje i wspomnienia z koncertów i wydarzeń muzycznych.

 
01/04/2024

ZAGRANICZNI ARTYŚCI NA WROCŁAWSKIEJ 3-MAJÓWCE 2024

Przedstawiamy zagraniczne zespoły, które dzięki naszym staraniom i działaniom bookingowym wystąpią na tegorocznej 3-Majówka we Wrocławiu. Na scenie zobaczymy: DUB FX, DOG EAT DOG, STEVE 'N' SEAGULLS, FUN LOVIN’ CRIMINALS, PROJEKT ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA BY PHIL BATES & BAND. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami tych artystów.
31/03/2024

22 RAZ ZAGRA GITAROWY REKORD ŚWIATA 2024 WE WROCŁAWIU

Zagraj z nami! 1 maja 2024 spotykamy się na wrocławskim Rynku, aby podjąć kolejną próbę ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata. Po ponad 20 latach wspólnego grania wrocławska impreza stała się wielkim muzycznym festiwalem prezentującym różne oblicza gitary, a także atrakcją przyciągającą do Wrocławia tysiące gitarzystów i turystów z całego świata.
21/03/2024

3-MAJÓWKA 2024 – MUZYCZNE ŚWIĘTO WROCŁAWIA!

Długi majowy weekend to idealny czas na odwiedzenie Wrocławia i uczestnictwo w wyjątkowym festiwalu 3-Majówka 2024. Tradycyjnie już, Wrocław otwiera sezon plenerowych festiwali muzycznych w Polsce. Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest Gitarowy Rekord Świata, który co roku przyciąga na wrocławski Rynek tysiące gitarzystów!
14/01/2024

32. WROCŁAWSKI FINAŁ WOŚP. 28 STYCZNIA NA RYNKU I NIE TYLKO!

To już 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". 28 stycznia wolontariusze wyjdą na ulice nie tylko polskich, ale i zagranicznych miast, aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.
10/09/2023

RAZEM ŚWIĘTUJMY NIEPODLEGŁOŚĆ – WROCK FOR FREEDOM!

11 listopada to nie tylko dzień, w którym Polska odzyskała niepodległość, to także czas, kiedy możemy cieszyć się muzyką polskich zespołów! Miejsce tego wyjątkowego wydarzenia to Wrocław, Hala Stulecia, gdzie spotkamy się już po raz kolejny, aby uczcić naszą historię w rockowym stylu.
01/06/2023

15-LECIE ZESPOŁU DAGADANA Z ORKIESTRĄ W FILHARMONII SZCZECIŃSKIEJ

DAGADANA już 15 lat znakomicie łączy elementy kultury polskiej i ukraińskiej za pomocą jazzu, elektroniki czy world music. Tam, gdzie dociera, przekracza granice pomiędzy narodami, sceną a publiką, udowadniając, że szczerość w muzyce zapoczątkowuje niesamowitą mistyczną przygodę.
30/06/2022

WSPÓŁPRACA Z ORKIESTRĄ TO NOBILITACJA – KASTA O PROJEKCIE WINDRAP!

„Gdzieś w nas” to kolejny singiel z płyty stanowiącej połączenie sił Orkiestry Dętej z czołówką polskich twórców hip-hopowych. Na krążku wraz z orkiestrą pod kierownictwem Mariusza Dziubka usłyszymy m.in. Kastę, Grubsona, Liroya, Łonę, Vienia, Abradaba, Jareckiego i Rahima.
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.