BLOG FIRMY

NAJNOWSZE INFORMACJE Z DZIAŁAŃ LIONSTAGE

 

Newsy dotyczące naszych koncertów oraz imprez, przy których pracujemy lub realizujemy dla naszych partnerów. Informacje z życia naszej firmy, relacje i wspomnienia z koncertów i wydarzeń muzycznych.

 
10/09/2023

RAZEM ŚWIĘTUJMY NIEPODLEGŁOŚĆ – WROCK FOR FREEDOM!

11 listopada to nie tylko dzień, w którym Polska odzyskała niepodległość, to także czas, kiedy możemy cieszyć się muzyką polskich zespołów! Miejsce tego wyjątkowego wydarzenia to Wrocław, Hala Stulecia, gdzie spotkamy się już po raz kolejny, aby uczcić naszą historię w rockowym stylu.
01/06/2023

15-LECIE ZESPOŁU DAGADANA Z ORKIESTRĄ W FILHARMONII SZCZECIŃSKIEJ

DAGADANA już 15 lat znakomicie łączy elementy kultury polskiej i ukraińskiej za pomocą jazzu, elektroniki czy world music. Tam, gdzie dociera, przekracza granice pomiędzy narodami, sceną a publiką, udowadniając, że szczerość w muzyce zapoczątkowuje niesamowitą mistyczną przygodę.
30/06/2022

WSPÓŁPRACA Z ORKIESTRĄ TO NOBILITACJA – KASTA O PROJEKCIE WINDRAP!

„Gdzieś w nas” to kolejny singiel z płyty stanowiącej połączenie sił Orkiestry Dętej z czołówką polskich twórców hip-hopowych. Na krążku wraz z orkiestrą pod kierownictwem Mariusza Dziubka usłyszymy m.in. Kastę, Grubsona, Liroya, Łonę, Vienia, Abradaba, Jareckiego i Rahima.
07/06/2022

KONCERT #SILNIRAZEM NA WROCŁAWSKIM RYNKU – DNI MIASTA WROCŁAWIA

Drugi dzień koncertów na wrocławskim rynku - w Rytmie miasta (Dni MIasta Wrocławia 2022) to gest solidarności z Ukrainą. W sobotę 25 czerwca, odbędzie się koncerty pod hasłem SILNI RAZEM!. Wystąpią: Kozak System (UKR), NO LOGO & Maria Sadowska w towarzystwie Ramona Ray i Marzena Ugorna oraz Cieniu, Bethel, Palmy i Bartek Deryło.
02/06/2022

ZDERZENIE ŚWIATÓW – ABRADAB, KLESZCZ I RAHIM GRAJĄ Z ORKIESTRĄ 

Abradab, Kleszcz i Rahim, którzy niespełna 2 lata temu stworzyli razem „ARKanoid”. Na albumie „WINDRAP! Orchestra” znajdziemy dwa utwory wykonane przez ten skład –„Malkontent” oraz „To co mam”, do którego teledysk zrealizowano w FUNZEUM - Muzeum Światła i Kolorów.
19/04/2022

NARODOWA ORKIESTRA DĘTA, DAGADANA I ŁONA O PODSTAWACH I LUKSUSIE

Trzeci utwór promujący projekt to „Luksus”, w którym wraz z orkiestrą pod przewodnictwem Mariusza Dziubka usłyszeć można Dagę z polsko-ukraińskiej formacji Dagadana oraz Łonę, jednego z najciekawszych przedstawicieli tzw. rapu inteligenckiego. Utwór, któremu towarzyszy klip z kolażem zdjęć, porusza temat potrzeb, jakie mamy w życiu.
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.