NEWSY

NAJNOWSZE INFORMACJE Z DZIAŁAŃ LIONSTAGE

 

Newsy dotyczące naszych koncertów oraz imprez, przy których pracujemy lub realizujemy dla naszych partnerów. Informacje z życia naszej firmy, relacje i wspomnienia z koncertów i wydarzeń muzycznych.

 
03/04/2023

Potężny skład 3-Majówki 2023 w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.
07/03/2023

MOŻDŻER, DANIELSSON, FRESCO – zagrają na festiwalu 3-Majówka 2023!

Trio odniosło w Polsce niebywały sukces, dotychczas zarezerwowany dla zespołów muzyki popularnej. Wyprzedane sale koncertowe, płyty docierające na same szczyty sprzedaży to osiągnięcia dość zaskakujące jak na zespół grający muzykę improwizowaną.
05/03/2023

ELUVEITIE GŁÓWNĄ GWIAZDĄ NA WROCŁAWSKIEJ 3-MAJÓWKA 2023

Kolejnym gościem tegorocznej 3-majówka będzie Eluveitie. To obecnie jedna z najważniejszych i jednocześnie najpopularniejszych grup, które grają połączenie metalu i folku.
20/01/2023

CAŁY PROGRAM 31. WROCŁAWSKIEGO FINAŁU WOŚP

W ten styczniowy dzień w całym kraju tysiące wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz trzydziesty pierwszy wyjdą na ulice nie tylko polskich, ale i zagranicznych miast, aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali.
02/12/2022

FIŃSKI ZESPÓŁ LORDI ZAGRA NA FESTIWALU 3-MAJÓWKA 2023 ORAZ GITAROWYM REKORDZIE!

1 maja w ramach festiwalu 3-Majówka 2023 wystąpi jeden z najbardziej oryginalnych i szalonych zespołów w historii metalu – fińska grupa Lordi. Występy Lordi zaliczane są do najbardziej spektakularnych na świecie!
20/10/2022

CYKL KONCERTÓW W RAMACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W HALI STULECIA

Koncerty odbędą się w ramach cyklu wROCK for Freedom we wrocławskiej Hali Stulecia z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas cyklu koncertów wystąpią LADY PANK, KOMBII, APOCALYPTICA oraz KULT.
17/10/2022

DWA KONCERTY LESZKA MOŻDŻERA WE WROCŁAWSKIM TEATRZE POLSKIM

Zapraszamy na dwa koncerty Leszka Możdżera. Artysta wystąpi 17 oraz 18 listopada na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu. To pianista światowej klasy, odważny eksplorator i oryginalny twórca, wyróżniający się własnym językiem muzycznym.
06/10/2022

DAGADANA Z NARODOWĄ ORKIESTRĄ DĘTĄ O DRODZE KAŻDEGO Z NAS

Polsko – ukraińska formacja Dagadana znalazła się w gronie artystów zaproszonych do udziału w projekcie WINDRAP! Orchestra, łączącym świat orkiestry dętej z hip-hopem i innymi wybranymi nurtami muzycznymi.
01/07/2022

LEGENDA PUNKROCKA – THE EXPLOITED NA WROCK FOR FREEDOM 2022

26 sierpnia zapraszamy do Centrum Historii Zajezdnia na letnią odsłonę festiwalu wROCK for Freedom 2022. Na terenie byłej zajezdni autobusowej, w miejscu gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska "Solidarność", zagrają prawdziwe legendy punk rocka.
30/06/2022

WSPÓŁPRACA Z ORKIESTRĄ TO NOBILITACJA – KASTA O PROJEKCIE WINDRAP!

„Gdzieś w nas” to kolejny singiel z płyty stanowiącej połączenie sił Orkiestry Dętej z czołówką polskich twórców hip-hopowych. Na krążku wraz z orkiestrą pod kierownictwem Mariusza Dziubka usłyszymy m.in. Kastę, Grubsona, Liroya, Łonę, Vienia, Abradaba, Jareckiego i Rahima.
07/06/2022

KONCERT #SILNIRAZEM NA WROCŁAWSKIM RYNKU – DNI MIASTA WROCŁAWIA

Drugi dzień koncertów na wrocławskim rynku - w Rytmie miasta (Dni MIasta Wrocławia 2022) to gest solidarności z Ukrainą. W sobotę 25 czerwca, odbędzie się koncerty pod hasłem SILNI RAZEM!. Wystąpią: Kozak System (UKR), NO LOGO & Maria Sadowska w towarzystwie Ramona Ray i Marzena Ugorna oraz Cieniu, Bethel, Palmy i Bartek Deryło.
05/06/2022

SPECJALNA EDYCJA WROCK FOR FREEDOM – STAND WITH UKRAINE!

Zapraszamy na specjalną edycję festiwalu wROCK for Freedom. 11 czerwca w Centrum Historii Zajezdnia, w miejscu gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się wrocławska "Solidarność", zagrają: LECH JANERKA, HURT, JELONEK, KONIEC ŚWIATA oraz ukraińska ATMASFERA.
02/06/2022

ZDERZENIE ŚWIATÓW – ABRADAB, KLESZCZ I RAHIM GRAJĄ Z ORKIESTRĄ 

Abradab, Kleszcz i Rahim, którzy niespełna 2 lata temu stworzyli razem „ARKanoid”. Na albumie „WINDRAP! Orchestra” znajdziemy dwa utwory wykonane przez ten skład –„Malkontent” oraz „To co mam”, do którego teledysk zrealizowano w FUNZEUM - Muzeum Światła i Kolorów.
19/04/2022

NARODOWA ORKIESTRA DĘTA, DAGADANA I ŁONA O PODSTAWACH I LUKSUSIE

Trzeci utwór promujący projekt to „Luksus”, w którym wraz z orkiestrą pod przewodnictwem Mariusza Dziubka usłyszeć można Dagę z polsko-ukraińskiej formacji Dagadana oraz Łonę, jednego z najciekawszych przedstawicieli tzw. rapu inteligenckiego. Utwór, któremu towarzyszy klip z kolażem zdjęć, porusza temat potrzeb, jakie mamy w życiu.
18/04/2022

PIERWSZA PŁYTA NARODOWEJ ORKIESTRY DĘTEJ – WINDRAP! ORCHESTRA

Dyrygent projektu WINDRAP! ORCHESTRA Mariusz Dziubek zaprosił do współpracy ścisłą czołówkę sceny hip-hopowej i producenckiej, dzięki czemu powstała unikalna fuzja potężnego, opartego na instrumentach dętych brzmienia z rdzennie hip-hopowymi rytmami.
17/04/2022

JEST JUŻ PEŁEN SKŁAD ARTYSTÓW 3-MAJÓWKA 2022 WE WROCŁAWIU!

Pobij z nami Gitarowy Rekord Świata 2022 i zobacz światowe i polskie gwiazdy we Wrocławiu! Długi weekend majowy warto spędzić we Wrocławiu – przed nami pierwsza duża impreza plenerowa w Polsce po okresie pandemicznych obostrzeń.
05/04/2022

GITAROWY REKORD ŚWIATA 2022 NA WROCŁAWSKIM RYNKU I W HALI STULECIA

Gitarowy Rekord Świata to coroczne święto gitary, a przede wszystkim okazja do wspólnego grania, spotkań, wymiany doświadczeń, a przy okazji, do ustanowienia nowego rekordu świata w ilości grających razem gitarzystów.
04/04/2022

TELEDYSK WINDRAP! ORCHESTRA – ZNAMY SIĘ TAK KRÓTKO

W „Znamy się tak krótko” zaśpiewała jazzowa i popowa wokalistka Maria Sadowska. Gościnnie pojawili się też pionier polskiego hip-hopu Liroy i NO LOGO. Utwór nawiązuje do najszlachetniejszych tradycji polskiego jazzującego popu, w którym bliskie raperom funkowe brzmienia zawsze odgrywały ogromną rolę.
01/03/2022

SOLIDARNI Z UKRAINĄ – KONCERT CHARYTATYWNY W STARYM KLASZTORZE

"Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem..." - te słowa piosenki zespołu Chłopcy z Placu Broni, powstałej w burzliwych latach 80', dedykujemy walczącymi o swoją wolność sąsiadom zza wschodniej granicy oraz naszym ukraińskim przyjaciołom mieszkającym, studiującym i pracującym we Wrocławiu.
09/02/2022

DIRE STRAITS LEGACY GWIAZDĄ TEGOROCZNEGO GITAROWEGO REKORDU

Znamy kolejną gwiazdę jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata. 1 maja we Wrocławiu zagrają muzycy oryginalnego składu legendarnego brytyjskiego zespołu Dire Straits.
18/01/2022

30. WROCŁAWSKI FINAŁ WOŚP POD HASŁEM PRZEJRZYJ NA OCZY!

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu będzie, jak przystało na wielki jubileusz, wydarzeniem niezwykłym. Znakomite koncerty to znak firmowy Finału WOŚP we Wrocławiu.
08/10/2021

PIOTR RZEKA ZE SWOIM PIERWSZYM ALBUMEM W SONY MUSIC POLSKA

Piotr Rzeka wypływa na szerokie wody ze swoim pierwszym albumem „INTERWAŁ”. Piotr Rzeka to songwriter i wokalista niepoprawnie zauroczony różnorodnością brzmienia współczesnego r’n’b, hip-hopu i jakościowego popu.
26/09/2021

SYMFONIA MAŁEGO MIASTA ZESPOŁU NO LOGO I MARII SADOWSKIEJ

Projekt audiowizualny z udziałem zespołu No Logo i Marii Sadowskiej, łączący w sobie muzykę i pokaz wideo na który składają się materiały archiwalne z rodzinnych miast i miasteczek muzyków.
09/06/2021

3-MAJÓWKA 2021 WYJĄTKOWO W LIPCU. JEST JUŻ CAŁY LINE-UP!

Czas na największy plenerowy festiwal we Wrocławiu!. 3-majówka w lipcu odbędzie się tradycyjnie na Pergoli, gdzie będziemy mogli zobaczyć największe polskie gwiazdy muzyki.
 

Jesteśmy międzynarodową agencją artystyczną z Wrocławia. Tworzymy duży, zgrany i profesjonalny zespół, który łączy miłość do muzyki, długoletnia przyjaźń i ogromna chęć propagowania kultury związanej z muzyką.

Organizujemy koncerty, festiwale muzyczne i trasy koncertowe oraz ekskluzywne eventy dla firm, zajmujemy się bookingiem artystów zagranicznych, sprawujemy opiekę impresaryjną nad polskimi i zagranicznymi wykonawcami. Naszą specjalnością jest odkrywanie artystów z rejonów muzyki alternatywnej, rock, hip-hop, reggae-dub, ethno i world music. Sprowadzamy zespoły z całego świata, znajdujemy i promujemy świeże nowatorskie brzmienia. Dbamy o oryginalność sceniczną, profesjonalną organizację, produkcję techniczną każdego wydarzenia na wysokim poziomie.