WITTIGALIA 2014 - LIONSTAGE
 

WITTIGALIA 2014 - JUWENALIA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ

7-9 MAJA 2014


Już po raz 14 miasteczko studenckie Politechniki Wrocławskiej zamieni się w ogromne imprezowe pole, a to z okazji Wittigaliów, majowego święta integracji studenckiej. Tegoroczna edycja to jak zawsze masa atrakcji oraz występy najlepszy artystów, czyli 3 dni niezapomnianych wrażeń. 

Aby tradycji stało się za dość, w środę, Wittigowo zamieni się w gigantyczny piknik, a to za sprawą wielkiego grillowania, które każdego roku ściąga tysiące amatorów spożywania na świeżym powietrzu. Tego dnia każdy uczestnik imprezy może wnieść na teren Wittigowa swój ekwipunek i spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych. Wieczorem zaś budynki osiedla akademickiego zamienią się w ekrany projektu P.I.W.O., który po raz 8 przygotowuje dla swoich widzów coś nowego. Jak będzie wyglądało P.I.W.O. AD 2014 przekonacie się już 7 maja. Ponadto tego samego dnia odbędzie się Spartakiada oraz Wielkie Bajerowanie. Wieczorem ruszy również całonocna impreza w namiocie z najlepszymi DJ-ami.

Juwenalia to także coroczny czwartkowy studencki przemarsz ulicami miasta. Po zakończeniu pochodu Wittigowo wypełni się muzyką. W tym roku przez dwa dni na scenie Wittigaliów zaprezentują się absolutne legendy polskiej muzyki. Czwartek 8 maja to zdecydowanie dzień, który każdy fan hip-hopu powinien zapisać sobie w kalendarzu.

Tego dnia bowiem na scenie Wittigaliów pojawią się weterani sceny: Kaliber 44, którzy po świetnie przyjętych koncertach klubowych wracają by podbijać sceny w całej Polsce! Któż nie zna takich hitów jak "Konfrontacje", "Film" czy "Baku Baku To Jest Skład"! Abradab, Joka i DJ Feel-X w towarzystwie pełnego zespołu na pewno rozpalą wszystkich fanów rapu! Wrocław reprezentować będzie skład Wice Wersa. Ale nie tylko hip-hop będzie królował podczas drugiego dnia Wittigaliów. Na scenie pojawi się też Kacezet & Fundamenty, którzy rozbujają publiczność w rytmach reggae.

Po dniu w rytmach reggae i hip-hop czas na miłośników rock’a. W piątek na scenie pojawi się legenda polskiej estrady - T.Love! Po świetnie przyjętej płycie "Old Is Gold", podbijają kolejne sceny w Polsce! Ponadto na scenie pojawią się poznańskie Muchy oraz L.U.C., który po wydaniu swojej płyty "Przekrój" wyruszył w trasę koncertową podsumowującą swoje 11lecie na scenie.

Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy.

Środa - 7.05.2014

Projekt P.I.W.O.
Wielkie Grillowanie, impreza w hali namiotowej z DJ’ami, Wielkie Bajerowanie, Spartakiada Domów Studenckich


Czwartek - 8.05.2014

KALIBER 44
KACEZET & FUNDAMENTY
WICE WERSA


Piątek - 9.05.2014

T. LOVE
L.U.C
MUCHY

 
 

Informacje o koncercie


Data: 7-9 maja 2014
Adres: Wittigowo
"Teki" Miasteczko Studenckie - Wrocław