WROCK FOR FREEDOM - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI - LIONSTAGE
 

WROCK FOR FREEDOM - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

10-11 LISTOPADA 2018


Jak co roku zapraszamy 11 listopada do Hali Stulecia na nadzwyczajne koncerty z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku obchodzimy święto hucznie - czekają nas aż dwa dni koncertów znanych przez wszystkich gwiazd polskiej sceny muzczynej. 

Świętowanie spędzimy w tym roku z legendami polskiego rocka. Na scenie pojawią się: Dżem, Ira, Lady Pank, Kombii jak również młodszy stażem, ale znany Happysad. Ich nieśmiertelne przeboje są gwarancją najgłośniejszych obchodów tego wyjątkowego święta. Musisz z nami być podczas wspólnego celebrowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości!

Podczas tych dwóch wyjątkowych listopadowych dni z głośników usłyszymy największe przeboje wspomnianych zespołów. Kilka pokoleń fanów zbierze się i wspólnie zaśpiewa takie hity jak "Wehikuł czasu" Dżemu, "Mój dom" zespołu IRA oraz "Zanim pójdę" Happysadu. Lady Pank wykona w całości swoją płytę LP1, z której pochodzą nieśmiertelne kawałki takie jak "Kryzysowa narzeczona" czy "Mniej niż zero". W przypadku zespołu Kombii na pewno będziemy mogli liczyć na wspólne śpiewanie kawałków "Słodkiego miłego życia" czy "Blach and white".

Harmonogram

10 listopada

17.00 - otwarcie wejść
18.00 - DŻEM
19.45 - IRA
21.20 - HAPPYSAD
23.00 - planowany koniec imprezy

11 listopada

17.00 - otwarcie wejść
18.00 - KOMBII
19.50 - LADY PANK
22.00 - planowany koniec imprezy

 
 

Informacje o koncercie


Data: 10-11 listopada 2018
Godzina: 17.00
Adres: Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1 - Wrocław

 
WROCK FOR FREEDOM – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej