WROCLOVE FRIK MUZIK FESTIVAL - LIONSTAGE
 

WROCLOVE FRIK MUZIK FESTIVAL

12 MARCA 2010


Zagadka: co daje połączenie zakręconych dźwięków, tłumu uśmiechniętych ludzi w oryginalnych strojach, najpiękniejszego miasta w Polsce oraz atmosfery muzycznego święta? Odpowiedź jest tylko jedna: WROCLOVE FRIK MUZIK FESTIVAL! 

Ogłaszamy Wrocław Miastem Frików! I nie chodzi tu bynajmniej o dzieci armeńskiego poety nazwiskiem Frik, żyjącego pod mongolską okupacją w XIII wieku? Zapowiadamy desant pozytywnej muzyki, który wybuchnie z całą mocą w Wytwórni Filmów Fabularnych pod postacią zespołów: Dick 4 Dick, Łąki Łan, L.U.C. oraz absolutnie sensacyjnej fińskiej grupy, mistrzów stylu Humppa!!! czyli Eläkeläiset. Zapowiedź ich przyjazdu spotkała się z żywiołowymi reakcjami ze strony różnych środowisk:

- „Są bardziej seksowni niż Motorhead” - pierwsze słowa Beaty Tyszkiewicz po obejrzeniu Eläkeläiset na kanale youtube.com.

- „Akordeon potrafi rozpalić olbrzymią namiętność, a mnie drżały dzisiaj bardzo nozdrza” – usłyszał z ust Małgorzaty Foremniak wokalista Eläkeläiset po koncercie w Helsinkach już kilka miesięcy temu. To samo powiedziała niedawno laureatowi drugiej edycji Mam Talent. I wierz tu kobietom…l

- „Żałuję że nie jestem już Ministrem Edukacji, bo na pewno wprowadziłbym obowiązkową naukę stylu Humppa!!! we wszystkich szkołach. Ale na pewno przyjadę do Wrocławia z chłopakami z Ligi obejrzeć Eläkeläiset i pozostałe grupy. Zaciekawił mnie też ten zespół z „dickiem” w nazwie? ?” – powiedział Roman Giertych w ekskluzywnym wywiadzie dla Radia M.

- „Po tym jak obaliłem Mur Berliński, przetańczyłem przy Humppie!!! całą noc z Danusią. To było coś. Chociaż, nie chce ale musze, przyznać, że Donald szybciej złapał kroki ode mnie? Czego nie można powiedzieć o Angeli, hehehe. Cały czas ćwiczę i ćwiczę od kiedy dowiedziałem się o imprezie.” - tak zareagował Lech Wałęsa na informację o zbliżającym się Wroclove Frik Muzik Festival.

- „Pierwszy raz puścił mi Humppe!!! Zbyszek Chlebowski. Na cmentarzu. Od tej pory montujemy to we wszystkich automatach. Sprawdza się świetnie!” – Ryszard Sobiesiak na przesłuchaniu przed komisją ds. afery hazardowej.

ELAKELAISET
DICK 4 DICK
ŁĄKI ŁAN
PLANET L.U.C

 
 

Informacje o koncercie


Data: 12 marca 2010
Adres: Wytwórnia Filmów Fabularnych
ul. Wystawowa 1 - Wrocław

 
WROCLOVE FRIK MUZIK FESTIVAL
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej