XXANAXX W SALI GOTYCKIEJ - LIONSTAGE
 

XXANAXX W SALI GOTYCKIEJ

26 PAŹDZIERNIKA 2018


Już 26 października odbędzie się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. Dokładnie tego samego dnia zespół zagra koncert we Wrocławiu! To właśnie w Starym Klasztorze premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze. 

Grupa pokusiła się o stworzenie krążka, który wyłamuje się z założeń sztampowych produkcji. XXANAXX nie stoi w miejscu, a poprzez ciągłe poszukiwanie, ciekawość oraz twórczą bezkompromisowość zabiera słuchacza w drogę ku nowym rewirom ich muzycznych działań. Chociaż jedno pozostaje niezmienne: nowy album z pewnością odzwierciedli to, co dla XXANAXX najbardziej charakterystyczne - mięsiste, przestrzenne brzmienia dopełnione wyjątkowo zmysłowym wokalem.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu, będący trzonem grupy XXANAXX, skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku, co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”. Wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

 
 

Informacje o koncercie


Data: 26 października 2018
Godzina: 20.00
Adres: Sala Gotycka
ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1 - Wrocław

 
XXANAXX W SALI GOTYCKIEJ
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej