WAGLEWSKI FISZ EMADE W STARYM KLASZTORZE

 
SZEROKIE SPOJRZENIE NA MUZYKĘ

WAGLEWSKI FISZ EMADE W STARYM KLASZTORZE

13 Stycznia 2023Zapraszamy do Starego Klasztoru na klubowy koncert projektu WAGLEWSKI FISZ EMADE. Oprócz utworów z najnowszej płyty pt. „Duchy ludzi i zwierząt" usłyszymy materiał z poprzednich albumów rodziny Waglewskich. Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci. 

Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.

Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..."

Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

 
 

Informacje o koncercie

Data: 13.01.2023
Godzina: 20:00
Adres: STARY KLASZTOR
ul. Purkyniego 1, Wrocław

 
 
 

Do koncertu pozostało

 
WAGLEWSKI FISZ EMADE – KONCERT W STARYM KLASZTORZE
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Czytaj więcej